X
 • سمینار کسب درآمد و درآمد ارزی
  با رویکرد بازاریابی داخلی و بازاریابی صادراتی
  چهارشنبه 29 خرداد 98
  تهران
  ---------------------------------
  ساعت 17 الی 20
  برگزارکننده: شرکت بین المللی فیوچر اسکای امارات
  سخنران: امیرحسین سوری

 

 • شروعی قوی داشته باشید
 • لینک تجاری بیابید
 • ایده های صادراتی خود را عملی کنید
 • و درآمد خود را افزایش دهید
 

یک صندلی در این سمینار رزرو کنید.

توجه ! در صورتی که ثبت نام خود را زودتر انجام دهید، می توانید از تخفیف ویژه ما استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در صفحه ثبت نام ایوند.
پشتیبانی ! در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره تلفن 32680335-031 تماس بگیرید. مشاوران آموزشی ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

شرکت بین المللی فیوچر اسکای امارات با داشتن 4 دفتر فعال در ایران، امارات و اروپا در زمینه‌های بازرگانی، اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات و هتل‌ها فعال است. فعالیت این شرکت از سال 1999 با نام تجاری هدی شروع شد و پس از آن در سال 2006 با ثبت برند فیوچر اسکای در امارات، فعالیت های خود را وارد مرحله جدیدی کرد. در سال 2014 مدیران دپارتمان بازرگانی این شرکت تصمیم گرفتند تجربیات خود را در قالب ارائه خدمات متنوع بازرگانی مانند مشاوره‌های بازرگانی، دفتر نیابتی و عقد قراردادهای بین المللی به هموطنان عزیز ارائه بدهند.

یکی از این خدمات، برگزاری دوره‌های  آموزش بازرگانی بین الملل و بازرگانان هوشمند است که از ابتدای سال 2018 شروع شده و در همین مدت کوتاه تا کنون 21 دوره بازرگانان هوشمند، 2 دوره بازرگانی بین الملل در دبی و 4 سمینار بازرگانی خارجی اجرا شده و با استقبال بسیار خوب علاقه مندان و فعالان حوزه بازرگانی روبرو شده است.

ذکر این نکته ضروری است که فیوچر اسکای یک آموزشگاه نیست، بلکه شرکت بازرگانی است که تجربیات عملی خود را در قالب دوره‌های آموزش بازرگانی به هموطنان عزیز ارائه می‌دهد.

 

 

 

 

در این سمینار چه خواهید آموخت

 

در این سمینار جناب امیرحسین سوری مدیر توسعه شرکت فیوچراسکای امارات با 19 سال تجربه ارزنده بازرگانی، شما را با تجارت بین الملل و نحوه راه اندازی کسب و کار صادراتی با حداقل امکانات آشنا می‌کنند. از جمله تجربیات ایشان می‌توان به ساخت شبکه فروش در 14 کشور، فروش کالا به بیش از 40 کشور، ساخت لینک تجاری در 29 کشور، صادرات ماشین آلات به کشورهای اروپایی و راه اندازی برند جدید و توسعه بازار در ایران اشاره کرد.

از دیگر مواردی که در این سمینار به آن‌ها اشاره می‌شود عبارتند از:

 • شناخت بازار هدف جغرافیای با توجه به کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهیم
 • راه‌های پیدا کردن مشتری هدف به صورت حضوری در بازارهای داخلی و خارجی
 • راه‌های پیدا کردن مشتری هدف به صورت غیر حضوری در بازارهای داخلی و خارجی
 • آموزش در خصوص گروه مشتریان و روش‌های ایجاد ارتباط بلند مدت با مشتریان داخلی و خارجی
 
مدرس دوره‌های آموزش بازرگانی

جناب اقای امیرحسین سوری

جناب آقای امیر حسین سوری مدیر توسعه فیوچر اسکای با 19 سال سابقه فعالیت بازرگانی، کلیدی‌ترین نقش را در توسعه فعالیت‌های این دپارتمان داشته‌اند. تجربه ساخت شبکه فروش در 14 کشور، فروش کالا به بیش از 40 کشور و صادرات ماشین آلات به کشورهای اروپایی تنها چکیده مختصری از تجربیات ایشان است. برای آشنایی بیشتر با آقای امیر حسین سوری مدرس دوره‌های آموزش بازرگانی مرکز فیوچر اسکای، می‌توانید از وب سایت شخصی امیر حسین سوری دیدن کنید یا ایشان را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.

وب سایت مدرس
 

 

 

توجه ! در صورتی که ثبت نام خود را زودتر انجام دهید، می توانید از تخفیف ویژه ما استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در صفحه ثبت نام ایوند.
پشتیبانی ! در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره تلفن 32680335-031 تماس بگیرید. مشاوران آموزشی ما شما را راهنمایی خواهند کرد.
 

یک صندلی در این سمینار رزرو کنید.

طراحی سایت آدرا وب