X

دورهمی آنلاین بازرگانی

Home/لیست دوره ها و سمینارها/دورهمی آنلاین بازرگانی

گپ و گفت پیرامون ایده‌ها و کسب و کارهای صادراتی

پس از برگزاری چندین دور همی صمیمانه کافه تجربه بازرگانی و استقبال بسیار خوبی که از جانب دوستان گرامی صورت گرفت، تصمیم گرفتیم این دورهمی‌ها را به صورت آنلاین نیز برگزار کنیم. برگزاری دور همی‌های بازرگانی به صورت آنلاین، امکان حضور افراد بیشتری را در این تجربه بی نظیر ارتباطی به وجود می‌آورد.
محدودیت‌های تعداد شرکت کنندگان در دور همی‌ها باعث می‌شود که بسیاری از علاقه‌مندان به حضور در رویداد کافه تجربه بازرگانی، به دلیل تکمیل ظرفیت سریع، از این رویداد صمیمانه و مفید باز بمانند. از طرف دیگر برخی از همراهان عزیز شرکت فیوچر اسکای در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و همیشه امکان حضور در تهران را برای شرکت در دورهمی‌های کافه تجربه بازرگانی ندارند.
تمامی این موارد باعث شد که استارت دورهمی‌های آنلاین کافه تجربه بازرگانی را بزنیم و به این شکل امکان حضور افراد بیشتری را در این تجربه صمیمانه و ارزشمند فراهم کنیم. البته این دورهمی همچنان به شکل قبل نیز اجرا خواهد شد، تا دوستانی که تمایل بیشتری به ارتباط رو در رو با دیگر بازرگانان گرامی را دارند، تجربیات خود را در فضایی دوستانه و صمیمی با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
تاریخ برگزاری دورهمی بعدی: چهارشنبه 1 آبان 98
ساعت: 21:30 تا 22:30
ظرفیت: 30 نفر

 

"با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده برای کلاس، به محض تکمیل ظرفیت 30 نفره، سیستم به صورت خودکار اجازه ورود افراد جدید را به دورهمی نمی دهد. تنها 30 نفر اول امکان حضور در دورهمی آنلاین را دارند."
 "ظرفیت در دورهمی های بعدی بالاتر خواهد رفت. با تشکر از همراهی شما"

 

ثبت نام

 

 

 

 

طراحی سایت آدرا وب