X

پکیج ویژه سمینار مدیران

 

 

معرفی کلاس

معرفی کلاس

معرفی مدرس آموزش

معرفی مدرس آموزش

معرفی فیوچر اسکای

معرفی فیوچر اسکای

نمونه کلاس آموزشی

نمونه کلاس آموزشی

آموزش خرید از سایت

آموزش خرید از سایت

تخفیف تا ۵۰٪ مخصوص اعضای باشگاه بازرگانان​

 

در این کلاس جناب آقای امیر حسین سوری به عنوان یک بازرگان موفق، تجربیات خود را در زمینه طراحی بیزنس پلن در اختیار شما قرار خواهند داد. به این ترتیب پیش از شروع یا گسترش تجارت خود، با مجموعه‌ای از محاسبات، درصد موفقیت خود را اندازه گیری می‌کنید و در صورت مثبت بودن نتیجه، کسب و کار خود را با اجرای پلن مشخص و کنترل روند اجرایی آن پیش خواهید برد.

به عقیده ما یک بازرگان و یک مدیر کسب و کار باهوش برای تامین سرمایه خود نباید حتی به وام گرفتن فکر کند. شاید این پرسش پیش بیاید پس چگونه می‌توانیم سرمایه مورد نیاز برای شروع یا گسترش کسب و کار خود را بیابیم؟ این همان سوالی است که در کلاس جذب سرمایه بدون گرفتن وام، با تکیه بر 20 سال تجربه بازرگانی به آن پاسخ خواهیم داد.

در این کلاس جناب آقای امیر حسین سوری تجربیات سفرهای تجاری خود را با شما در میان می‌گذارند. نکاتی که می‌توانند علاوه بر اینکه هزینه‌های سفر شما را کاهش دهند، برای شما آورده مالی نیز خواهند داشت.

برنامه ریزی سفر و مقایسه بلیت‌ها و هتل‌ها، تنظیم جدول هزینه‌های قبل از سفر، جدول ست برنامه قرارهای سفر، چگونگی ست کردن قرار در سفر، موارد مهم درباره صرافی‌ها و گمرکات مسافری و بسیاری نکات دیگر از جمله مباحث مطرح شده در این کلاس خواهند بود.

  • راه اندازی گام به گام شرکت خود در خارج از ایران با کم‌ترین ریسک کلاس شماره 4

  1. بررسی کارهای مورد نیاز قانونی ثبت و اقامت
  2. چگونگی کمک گرفتن از شرکتهای ثبت شرکت
  3. برآورد هزینه‌های راه اندازی
  4. برآورد هزینه های جاری بعد از راه اندازی
  5. بررسی موارد مربوط به استخدام پرسنل
  6. بررسی شرایط و هزینه های زندگی
  7. بررسی شرایط فرهنگی و انطباق خود با آن 
  8. بررسی شرایط راه اندازی موقت آزمایشی
  9. قرار دادن برآوردها در بیزینس پلن و مقایسه درآمد و هزینه

منابع انسانی بازوی محرک یک کسب و کار و یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت آن هستند. در کلاس بازرگان و مدیریت منایع انسانی به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نیروی انسانی مناسب را جذب شرکت خود کنید، کارمندان خود را بشناسید و برای آنان وظایف متناسب با توانمندی‌هایشان ایجاد کنید، چگونه از کارمندان گزارش دریافت کنید و در نهایت با آموزش منابع انسانی روحیه آن‌ها را در جهت موفقیت‌های فردی و موفقیت شرکت هدایت کنید.

نکته : شما میتوانید با کلیک روی شماره کلاس ، آنرا بصورت تکی نیز خرید نمایید.

قیمت : 1.275.000 تومان ارتباط با واحد پشتیبانی واتساپ 0989192045203 تماس با پشتیبان در (ساعات اداری) میزکار پشتیبان در ساعات اداری
دفتر دبی : 0097142595130 دفتر اصفهان : 03132680335 دفتر تهران : 02144976441

طراحی سایت آدرا وب