X

معرفی کلاس

معرفی کلاس

معرفی مدرس آموزش

معرفی مدرس آموزش

نمونه کلاس آموزشی

نمونه کلاس آموزشی

معرفی فیوچر اسکای

معرفی فیوچر اسکای

آموزش خرید از سایت

آموزش خرید از سایت
 

 

تخفیف تا ۵۰٪ مخصوص اعضای باشگاه بازرگانان

راهکارهای تجربی قیمت گذاری و افزایش سود

سرفصل‌ها :

♦  درک لذت محاسبات

♦  تعیین قیمت فروش برای کالای خود

♦  فرمولهای محاسبه قیمت تمام شده

♦  میزان اهمیت محاسبه قیمت تمام شده کالا

♦  روش محاسبه قیمت تمام شده بصورت عملی

♦  روش های تحقیق و بررسی قیمت کالای خود در بازار هدف

♦  مقایسه فرمولها و پیدا کردن فرمول مناسب و بکارگیری آن

 

 

در این دوره آنلاین با انواع روش‌ها و فرمول‌های محاسبه قیمت تمام شده کالا آشنا خواهید شد و با مقایسه فرمول‌ها و پیدا کردن فرمول مناسب می‌توانید میزان سود خود را در صادرات یا واردات کالا محاسبه و  افزایش دهید.

در هر بازاری برای اینکه بتوانیم روی کالای خود قیمت گذاری کنیم، اول باید بتوانیم قیمت بازار هدف را داشته باشیم و سپس قیمت تمام شده کالای خودمان را محاسبه و در در نهایت به قیمت فروش برسیم. برای این کار هم به روش‌ها و فرمول‌ها و همچنین جدول محاسبات نیاز داریم که بتوانیم قیمت تمام شده خودمان را در بازار هدف محاسبه کنیم و ما با در اختیار دادن اکسل از پیش اماده شده فرمول ها این کار رو برای شما راحت و بدون اشتباه اماده کرده ایم و در هر دوره میتوانید آن را دانلود و اعداد خود را در آن قرار داده و براحتی محاسبه نمایید و در صورت هر سوال و پرسشی تنها با یک کلیک از ما بپرسید و تجارتی سودمند و از پیش محاسبه و بررسی شده برای خود بوجود بیاورید.

این کار حداقل 6 فرمول دارد و با روش‌هایی که به صورت عملی توضیح داده می‌شود، خواهید توانست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بیزنس خود را به شکل اصولی پیش ببرید.

mail راه های ارتباطی با ما و مشاوره بصورت رایگان در واتس آپ ، تماس مستقیم با همراه کارشناس ، و همچنین میز کار آنلاین در پایین این صفحه برای شما فراهم شده است که با کلیک بر روی هر قسمت مستقیم راهنمایی خواهید شد.
enlightened به یاد داشته باشید که امکان خرید مستقیم برای شما نیز فراهم شده است و با تماس با کارشناس از امکان تخفیف نیز برخوردار شوید.


yes ماردر صفحات مجازی دنبال کنید :
@FutureSky 
و  @AmirSouriCh

 

قیمت : 255.000 تومان ارتباط با واحد پشتیبانی واتساپ 0989192045203 تماس با پشتیبان در (ساعات اداری) میزکار پشتیبان در ساعات اداری
دفتر دبی : 0097142595130 دفتر اصفهان : 03132680335 دفتر تهران : 02144976441

طراحی سایت آدرا وب