X

بسته جامع آموزشی راه بازرگانی

معرفی کلاس

معرفی کلاس

معرفی مدرس آموزش

معرفی مدرس آموزش

معرفی فیوچر اسکای

معرفی فیوچر اسکای

نمونه کلاس آموزشی

نمونه کلاس آموزشی

آموزش خرید از سایت

آموزش خرید از سایت
 

 

تخفیف تا ۵۰٪ مخصوص اعضای باشگاه بازرگانان

بازاریابی و فروش + فرایندهای اجرایی بازرگانی + بسته ویژه مدیران

 

در این کلاس روش‌های کاربردی و عملی بازاریابی را با استفاده از ابزارهای مرتبط به شما یاد خواهیم داد. کالای انتخاب شده نمونه برای تشریح درس به گونه‌ای است که هم مصرف داخلی دارد و هم مصرف خارجی دارد. به این ترتیب شما علاوه بر اینکه با استراتژی‌های بازاریابی صادراتی آشنا می‌شوید، با بازاریابی محصول خود در بازار ایران هم آشنا می‌شوید.

علاوه بر این در این کلاس یاد خواهیم گرفت که چگونه با کم‌ترین هزینه و زمانی که پول زیادی نداریم در بازاریابی برای محصولات خود موفق شویم.

یکی از نگرانی‌های هر کسب و کاری یافتن مشتری است. در این کلاس تمرکز خود را روی دسته بندی مشتری‌ها و روش‌های پیدا کردن آن‌ها می‌گذاریم. بدین ترتیب در مرحله بعدی که فرایند بازاریابی شروع می‌شود تمرکز بالایی خواهیم داشت و قطعا بهترین نتایج را می‌گیریم. به خاطر داشته باشید که یافتن مشتری یکی از نیازهای اصلی و از مقدمات کار فروش است.

در کلاس مشتری یابی، روش پیدا کردن مشتریان را در داخل و خارج از کشور خواهید آموخت.

 

در این کلاس با انواع روش‌ها و فرمول‌های محاسبه قیمت تمام شده کالا آشنا خواهید شد. با مقایسه فرمول‌ها و پیدا کردن فرمول مناسب می‌توانید میزان سود خود را در صادرات یا واردات کالا افزایش دهید.

در هر بازاری برای اینکه بتوانیم روی کالای خود قیمت گذاری کنیم، اول باید بتوانیم قیمت بازار را داشته باشیم و سپس قیمت تمام شده کالای خودمان را که در نهایت به قیمت فروش برسیم. برای این کار هم به روش‌ها و فرمول‌ها و همچنین جدول محاسبات نیاز داریم که بتوانیم قیمت تمام شده خودمان را در بازار هدف محاسبه کنیم.

این کار حداقل 6 فرمول دارد و با روش‌هایی که به صورت عملی توضیح داده می‌شود، خواهید توانست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بیزنس خود را به شکل اصولی پیش ببرید.

 

این کلاس برای تمام افرادی که با حوزه فروش سر و کار دارند طراحی شده است.شما چه فروشنده باشید و چه بخواهید به عنوان مدیر، فروشنده استخدام کنید، در هر صورت نیاز به شناخت مهارت‌های فروش دارید.

در این کلاس نکاتی از قبیل روش‌های شناخت مشتری، اهمیت و نحوه نگهداری اطلاعات مشتری، مدیریت مذاکرات و فروش حضوری، تلفنی، ایمیلی و بسیاری نکات دیگر را خواهید آموخت.

محتوای کلاس آنلاین فروش مستمر بر اساس تجربیات 19 ساله جناب آقای سوری بوده و جنبه عملی و تجربی دارند.

 

در این کلاس با شناخت ابزارهای مورد نیاز و همچنین با تکیه بر دیتابیس مشتریان، تکنیک‌های تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار را خواهید آموخت. به این ترتیب علاوه بر اینکه در هزینه‌های بازاریابی خود صرفه جویی خواهید کرد، درآمد بیشتری نیز به خاطر خریدهای مشتریان وفادار به دست خواهید آورد.

 

 • آشنایی با پرکاربردترین ترم‌های قراردادهای خارجی و اینکوترمز 2020 کلاس شماره 6

در این کلاس ابتدا با همه قوانین اینکوترمز آشنا می‌شوید و پس از آن پرکاربردترین آن‌ها را به شکل عمیق‌تری یاد خواهید گرفت. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه بازی با قوانین اینکوترمز می‌تواند برای شما مزیت رقابتی ایجاد کرده و سودتان را افزایش دهد.

مباحث اینکوترمز در آموزشگاه‌های زیادی تدریس می‌شود، اما تفاوت این کلاس با باقی کلاس‌های اینکوترمز این است که مباحث مطرح شده توسط یک بازرگان با 19 سال تجربه و به صورت عملی به شما ارائه می‌شود.

 

 • تنظیم اسناد تجاری و نکات مهم قراردادهای بازرگانی کلاس شماره 7

در این کلاس خواهید آموخت که چگونه یک پیش فاکتور بین المللی صادر کنید. با ساختار proforma invoice آشنا می‌شوید و در نهایت می‌توانید قراردادهای تجاری خود را به شکل اصولی و با رعایت نکات مهم، به راحتی تنظیم کنید.

اهمیت این کلاس در این است که اگر شما مثلا در تنظیم پیش فاکتور اشتباه کنید، غیر حرفه‌ای بودن خود را به طرف مقابل می‌رسانید و معامله تجاری را از دست خواهید داد. در نتیجه یکی از مهم‌ترین کارهای شما آشنایی با نحوه تنظیم اسناد تجاری است. به این ترتیب درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های بازرگانی افزایش خواهید داد.

در این کلاس با انواع حمل و نقل، شکل‌ها و موارد مصرف کانتینرها و شرکت‌های اکسپرس بین المللی آشنا می‌شوید. روش‌های محاسبات مربوط به بار را خواهید آموخت و یاد خواهید گرفت که چگونه با فورواردرها ارتباط برقرار کنید.

محتوای این کلاس کاملا به صورت شبیه سازی شده و تصویری است و در آن یاد خواهید گرفت که بار خود را چگونه با مناسب‌ترین قیمت حمل کنید.

 • بازرگان و مدیریت فرایندهای گمرکی (داخل و خارج از ایران) کلاس شماره 9

در این کلاس با محاسبات گمرک، اسناد مربوط به آن و HS کدها آشنا می‌شوید. همچنین نحوه تعامل با ترخیص کاران و بستن مناسب ترین قراردادهای ترخیص را یاد خواهید گرفت. قوانین اولیه و ثانویه گمرکی، گمرک صادراتی و وارداتی و ترانزیت کالا از دیگر مباحث این کلاس هستند.

بحث جابجایی پول مخصوصاً در شرایط تحریم بسیار مهم است ولی ما به عنوان یک بازرگان اول باید ببینیم در دنیای واقعی پول چطور جابجا می شود و با اصول TT و LC و عملکرد صرافها آشنا شویم و بعد با این شناخت روشهای جابجایی پول در زمان تحریم را بررسی کنیم که با کمک از جداول محاسبه گر ، نرخ‌های ارز و حواله جات را محاسبه خواهیم کرد.

 

در این کلاس جناب آقای امیر حسین سوری به عنوان یک بازرگان موفق، تجربیات خود را در زمینه طراحی بیزنس پلن در اختیار شما قرار خواهند داد. به این ترتیب پیش از شروع یا گسترش تجارت خود، با مجموعه‌ای از محاسبات، درصد موفقیت خود را اندازه گیری می‌کنید و در صورت مثبت بودن نتیجه، کسب و کار خود را با اجرای پلن مشخص و کنترل روند اجرایی آن پیش خواهید برد.

به عقیده ما یک بازرگان و یک مدیر کسب و کار باهوش برای تامین سرمایه خود نباید حتی به وام گرفتن فکر کند. شاید این پرسش پیش بیاید پس چگونه می‌توانیم سرمایه مورد نیاز برای شروع یا گسترش کسب و کار خود را بیابیم؟ این همان سوالی است که در کلاس جذب سرمایه بدون گرفتن وام، با تکیه بر 20 سال تجربه بازرگانی به آن پاسخ خواهیم داد.

در این کلاس جناب آقای امیر حسین سوری تجربیات سفرهای تجاری خود را با شما در میان می‌گذارند. نکاتی که می‌توانند علاوه بر اینکه هزینه‌های سفر شما را کاهش دهند، برای شما آورده مالی نیز خواهند داشت.

برنامه ریزی سفر و مقایسه بلیت‌ها و هتل‌ها، تنظیم جدول هزینه‌های قبل از سفر، جدول ست برنامه قرارهای سفر، چگونگی ست کردن قرار در سفر، موارد مهم درباره صرافی‌ها و گمرکات مسافری و بسیاری نکات دیگر از جمله مباحث مطرح شده در این کلاس خواهند بود.

 • راه اندازی گام به گام شرکت خود در خارج از ایران با کم‌ترین ریسک کلاس شماره 14
 1. بررسی کارهای مورد نیاز قانونی ثبت و اقامت
 2. چگونگی کمک گرفتن از شرکتهای ثبت شرکت
 3. برآورد هزینه‌های راه اندازی
 4. برآورد هزینه های جاری بعد از راه اندازی
 5. بررسی موارد مربوط به استخدام پرسنل
 6. بررسی شرایط و هزینه های زندگی
 7. بررسی شرایط فرهنگی و انطباق خود با آن 
 8. بررسی شرایط راه اندازی موقت آزمایشی
 9. قرار دادن برآوردها در بیزینس پلن و مقایسه درآمد و هزینه

 

منابع انسانی بازوی محرک یک کسب و کار و یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت آن هستند. در کلاس بازرگان و مدیریت منایع انسانی به شما آموزش خواهیم داد که چگونه نیروی انسانی مناسب را جذب شرکت خود کنید، کارمندان خود را بشناسید و برای آنان وظایف متناسب با توانمندی‌هایشان ایجاد کنید، چگونه از کارمندان گزارش دریافت کنید و در نهایت با آموزش منابع انسانی روحیه آن‌ها را در جهت موفقیت‌های فردی و موفقیت شرکت هدایت کنید.

نکته : شما میتوانید با کلیک روی بر شماره کلاس ، آنرا بصورت تکی نیز خرید نمایید.

 

قیمت : 3.825.000 تومان ارتباط با واحد پشتیبانی واتساپ 0989192045203 تماس با پشتیبان در (ساعات اداری) میزکار پشتیبان در ساعات اداری
دفتر دبی : 0097142595130 دفتر اصفهان : 03132680335 دفتر تهران : 02144976441

طراحی سایت آدرا وب