X

بسته آموزشی بازاریابی و فروش

معرفی کلاس

معرفی کلاس

معرفی مدرس آموزش

معرفی مدرس آموزش

معرفی فیوچر اسکای

معرفی فیوچر اسکای

نمونه کلاس آموزشی

نمونه کلاس آموزشی

آموزش خرید از سایت

آموزش خرید از سایت
 

 

 تخفیف تا ۵۰٪ مخصوص اعضای باشگاه بازرگانان

در این کلاس روش‌های کاربردی و عملی بازاریابی را با استفاده از ابزارهای مرتبط به شما یاد خواهیم داد. کالای انتخاب شده نمونه برای تشریح درس به گونه‌ای است که هم مصرف داخلی دارد و هم مصرف خارجی دارد. به این ترتیب شما علاوه بر اینکه با استراتژی‌های بازاریابی صادراتی آشنا می‌شوید، با بازاریابی محصول خود در بازار ایران هم آشنا می‌شوید.

علاوه بر این در این کلاس یاد خواهیم گرفت که چگونه با کم‌ترین هزینه و زمانی که پول زیادی نداریم در بازاریابی برای محصولات خود موفق شویم.

یکی از نگرانی‌های هر کسب و کاری یافتن مشتری است. در این کلاس تمرکز خود را روی دسته بندی مشتری‌ها و روش‌های پیدا کردن آن‌ها می‌گذاریم. بدین ترتیب در مرحله بعدی که فرایند بازاریابی شروع می‌شود تمرکز بالایی خواهیم داشت و قطعا بهترین نتایج را می‌گیریم. به خاطر داشته باشید که یافتن مشتری یکی از نیازهای اصلی و از مقدمات کار فروش است.

در کلاس مشتری یابی، روش پیدا کردن مشتریان را در داخل و خارج از کشور خواهید آموخت.

 

در این کلاس با انواع روش‌ها و فرمول‌های محاسبه قیمت تمام شده کالا آشنا خواهید شد. با مقایسه فرمول‌ها و پیدا کردن فرمول مناسب می‌توانید میزان سود خود را در صادرات یا واردات کالا افزایش دهید.

در هر بازاری برای اینکه بتوانیم روی کالای خود قیمت گذاری کنیم، اول باید بتوانیم قیمت بازار را داشته باشیم و سپس قیمت تمام شده کالای خودمان را که در نهایت به قیمت فروش برسیم. برای این کار هم به روش‌ها و فرمول‌ها و همچنین جدول محاسبات نیاز داریم که بتوانیم قیمت تمام شده خودمان را در بازار هدف محاسبه کنیم.

این کار حداقل 6 فرمول دارد و با روش‌هایی که به صورت عملی توضیح داده می‌شود، خواهید توانست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بیزنس خود را به شکل اصولی پیش ببرید.

 

این کلاس برای تمام افرادی که با حوزه فروش سر و کار دارند طراحی شده است.شما چه فروشنده باشید و چه بخواهید به عنوان مدیر، فروشنده استخدام کنید، در هر صورت نیاز به شناخت مهارت‌های فروش دارید.

در این کلاس نکاتی از قبیل روش‌های شناخت مشتری، اهمیت و نحوه نگهداری اطلاعات مشتری، مدیریت مذاکرات و فروش حضوری، تلفنی، ایمیلی و بسیاری نکات دیگر را خواهید آموخت.

محتوای کلاس آنلاین فروش مستمر بر اساس تجربیات 19 ساله جناب آقای سوری بوده و جنبه عملی و تجربی دارند.

 

در این کلاس با شناخت ابزارهای مورد نیاز و همچنین با تکیه بر دیتابیس مشتریان، تکنیک‌های تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار را خواهید آموخت. به این ترتیب علاوه بر اینکه در هزینه‌های بازاریابی خود صرفه جویی خواهید کرد، درآمد بیشتری نیز به خاطر خریدهای مشتریان وفادار به دست خواهید آورد.

 

نکته : شما میتوانید با کلیک روی شماره کلاس ، آنرا بصورت تکی نیز خرید نمایید.

قیمت : 1.275.000 تومان ارتباط با واحد پشتیبانی واتساپ 0989192045203 تماس با پشتیبان در (ساعات اداری) میزکار پشتیبان در ساعات اداری
دفتر دبی : 0097142595130 دفتر اصفهان : 03132680335 دفتر تهران : 02144976441

طراحی سایت آدرا وب