X

درباره شرکت

Home/درباره ما/درباره شرکت

تاریخچه

شرکت فیوچر اسکای در سال 1377در امارات  تاسیس گردید و به تدریج فعالیت های خود را در زمینه های مختلف گسترش داد  و اکنون با 20 سال سابقه ی حضور در بازارهای جهانی، مفتخر است با دفاتر فعال در خاورمیانه  با محوریت دفتر مرکزی مستقر در دبی امارات و همچنین  14 نماینده  در اقصی نقاط جهان  و 26 نماینده در ایران و امارات به فعالیت در زمینه های  اتوماسیون صنعتی، خدمات بازرگانی ، خدمات مشاوره بازرگانی ، خدمات آموزش بازرگانی به مشتریان خود از40 کشور مختلف می پردازد.

 

در مورد ما بیشتر بدانید:

ما در شرکت فیوچر اسکای بر این باوریم که نسبت به جامعه  ای که در آن به کسب و کار می پردازیم مسئولیم و پیشرفت و بهبود روند حرکت جامعه را پیشرفت خود می دانیم. از این رو ما، اعضای خانواده فیوچر اسکای، همواره بر آنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی در جهت حمایت از ابداعات و ایده های خلاقانه، ایجاد فرصت برای نیروهای جوان، آموزش و توانمندسازی اجتماعی و حمایت از محصولات و خدمات داخلی برداریم.

 

مسئولیتهای اجتماعی که به آن پایبندیم:

حمایت از محصولات و خدمات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی

مسئولیت ما در ایران عزیز  ارائه ی محصولات و خدمات با کیفیت و نو آورانه به صاحبان کسب و کارها، تولید کنندگان، تجار و سازمان های دولتی و خصوصی فعال در صنعت و تجارت  به ویژه  حمایت همه جانبه از صادرات محصولات و خدمات  با کیفیت ایرانی و تسهیل حضور در بازارهای بین المللی است به همین دلیل مبادرت به راه اندازی باشگاه بازرگانان کردیم www.club.fsetrade.com که خود قدمی مهم در راستای اهدافمان بود.  

 

حمایت از فارغ التحصیلان و دانشجویان

حمایت از فارغ التحصیلان و دانشجویان  با تلاش برای تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت از دیگر مسئولیت های اجتماعی ماست که در این راستا شرکت با استفاده از امکانات و ارتباطات خود، خبرنامه فیوچر اسکای، آموزش های کاربردی دانشجویان با استعداد  می کوشد که فرصت های شغلی مناسب برای دانشجویان مستعد در داخل و خارج ایران فراهم نماید.

 

ارزش‌ها 

فیوچر اسکای  را کارکنانی از فرهنگ های گوناگون در کشورهای مختلف می سازند که با تمام تفاوت هایمان،همه ی ما به اصولی مشترک  که خانواده ی فیوچراسکای   را می آفرینند پایبندیم. ارزش ها و باورهایمان ساده است اما معتقدیم که کارآمد و موثرند.

کار تیمی

همیشه باورمان اینست که بالندگی سازمان در گرو کار تیمی است و از آن جا که  در دل  تمامی آرمان ها و اهدافمان میل به پیشروی و بالندگی  نهفته است، روحیه‌ی کار تیمی یکی از مهم ترین  ویژگی  اعضا ی خانواده فیوچر اسکای است.

 

مسئولیتپذیری

افتخارمان در فیوچر اسکای  اینست که همواره کوشیده ایم نیروهای مختصص، مستقل، نقد پذیر، نقد کننده و مسئولیت پذیر با روحیه ی پیشرفت تربیت کنیم که علاوه بر مسئولیت های درون سازمانی به مسئولیت های اجتماعی خویش نیز متعهد باشند امید است هریک از اعضای خانواده­ی فیوچر اسکای نماینده­ای شایسته از فرهنگ مسئولیت پذیری باشد.

ارزش آفرینی

شناسایی نیاز مشتریان و  رفع آن  در عرصه های مختلف را سر لوحه ی کارمان قرارداده ایم  تا مشتریانمان بتوانند با بهره­وری بالاتر به پیش روند. بر همین اساس واحدهای  فیوچر اسکای با خدمات جدید و نوآورانه که روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود در حوزه هایی مختلف مشغول بکارند .

 

همکاری بر اساس اعتماد و تعهد

همکاری پایدار چه با با کارکنان و چه با مشتریان و همکاران ارزش اساسی در هر سازمانی است. باور هستیم که لازمه ی هر همکاری پایداری اعتماد است که این اعتماد جز  با وفای عهد و درک متقابل  میسر نمی گردد.

 

 

درباره ی واحد ها

 

واحد  اتوماسیون صنعتی

 

واحد اتوماسیون صنعتی فيوچراسكاي در سال  2006در زمينه ی واردات و فروش سنسورها ، كنترلرهاي صنعتی و دیگر قطعات اتوماسیون صنعتی از برندهای  بنام دنیا از جمله هاگلر آلمان، سنسوپارت آلمان، اتونيكس كره، ساموان كره، هانيانگ كره، ديتااكسل ايتاليا و كنترينكس سوئيس وبه عنوان نماينده‌ی به عنوان نماینده‌ی خاورميانه و آفریقا و در برخی به عنوان نماینده امارات  شروع به کار کرد و اکنون در سال 2016 این واحد با کمک از دفاتر خود  با 26 نماینده‌ی فروش در ایران و 1‌4 نماینده‌ در اقصی نقاط دنیا مشغول به فعالیت می باشد.  لینک مستقیم

واحد خدمت مشاوره و آموزش بازرگانی

متخصصین بازرگانی شرکت با استفاده از تجربه ۲۰ ساله‌ی  خود در حوزه‌ی بازرگانی بین المللی  با شعار حمایت از صادرات محصولات ایرانی آماده خدمت رسانی در تمامی پروسهی صادرات از جمله عقد قراردادهای بین المللی،امور بانکی و اعتباری،مارکتینگ خارج از کشور،مشاوره‌ی تجاری،آموزش سازمانی بازرگانی و همچنین تامین مواد اولیه و قطعات مورد نیاز تولید کنندگان از طریق واردات با استفاده از کانال های ارتباطی خود در آسیای شرقی،اروپا،آمریکای لاتین،کانادا،حوزه ی خلیج فارس وآمریکای شمالی می باشند. لینک مستقیم

 

 

 

 

 

طراحی سایت آدرا وب