دات نت نیوک

وبلاگ

4 نکته بسته بندی و شیپینگ محصولات و برندهای صنایع غذایی

fseadmin 0 98 رتبه مطلب: بدون رتبه

داشتن استراتژی شیپینگ و پکینگ مناسب جهت پروسه حمل و نقل در صنایع غذایی امری مهم است که باید همواره به آن توجه شود.

این امر می‌تواند نیازمند یک همکاری مناسب با دیگر تیم های داخلی از جمله کمپانی های پارتنر جهت پروسه حمل باشد. برای کسانیکه در صنعت غذایی با آنها کار میکنید مساله حمل و نقل بین المللی مواد غذایی با بالاترین کیفیت و استاندارد شاید یکی از مهمترین موارد باشد.

7 روش برای حفظ مشتریان و تداوم جریان درآمدی

fseadmin 0 45 رتبه مطلب: بدون رتبه

داشتن یک پایگاه مشتری که به برند شما وفادار باشد برای کسب و کارتان عالی‌ست. مشتریان وفادار با خود حاشیه سود بیشتری به همراه می‌آورند، چرا که با وجود مشتریان وفادار مجبور نیستید هزینه‌های مالی زیادی جهت به دست آوردن مشتریان جدید بپردازید.

مشتریان وفادار معمولا 60% بیشتر از مشتریان جدید از خدمات و محصولات خریداری می‌کنند و همین امر اهمیت نگه داشتن مشتری و تبدیل آن به مشتری وفادار را نشان می‌دهد. چرخ کسب و کار شما بدون مشتری نمی‌چرخد، پس تمام تلاش خود را در به دست آوردن و حفظ مشتریان به کار بگیرید.

در این مقاله که توسط تیم تولید محتوای شرکت بازرگانی فیوچر اسکای تهیه شده است، 7 روش را برای تبدیل مشتریان جدید به مشتریان وفادار به شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و نقل دریایی در سال 2019 از لنز 2018

fseadmin 0 118 رتبه مطلب: 5.0

بازار حمل و نقل دریایی در سال گذشته دچار تلاطم شده است اما با توجه به همه آمادگی‌ها هنوز هم در شرایط طوفانی به سر می‌برد. به نظر می‌رسد که سایه‌ی سال 2018 کاملا بر سر 2019 افتاده و علی‌رغم پیشرفت، هنوز هم نوساناتی را شاهد هستیم. به همین خاطر نیاز به مشارکت و ایجاد زیر ساخت قوی‌تری احساس می‌شود تا بتوان با اطمینان بیشتری رو به جلو رفت. همچنان با شرکت بازرگانی فیوچر اسکای همراه باشید.

RSS