دات نت نیوک

درباره ما

گروه تجاری فيوچر اسکای یک شرکت بین المللی است که فعاليت تجاری خود را از سال 1999 در امارات آغاز كرد و تا سال ٢٠٠٦  با نام تجاری هدی مشغول به فعالیت بود. از سال ٢٠٠٦ با ثبت شركت فيوچر اسكای بصورت تخصصی شروع به تجارت قطعات اتوماسيون كرد. در طی سالهای 2006 تا 2015 با هدف گسترش فعاليت خود در خاورمیانه و آفریقا اقدام به دريافت نمايندگی از برندهای اروپایی معتبر دنیا نمود و با بهره گیری از توانمندی متخصصین و اجرای سیستم ماركتينگ، سهم خوبی از بازار جهانی را به دست آورد و در اين سالها توانسته است به بيش از 40 كشور دنيا محصولات خود را عرضه نماید.

شرکت فیوچر اسکای هم اکنون با داشتن 4 دفتر فعال در خاورمیانه و اروپا، فعالیت خود را در حوزه‌های زیر پیگیری می‌کند:

دپارتمان بازرگانی
کلیک نمایید
دپارتمان اتوماسیون صنعتی
کلیک نمایید
دپارتمان ماشین آلات
کلیک نمایید
دپارتمان هتل
کلیک نمایید

 

دپارتمان بازرگانی شرکت در ایران از سال 2014 تا کنون، به ارائه خدمات بازرگانی و مشاوره‌های بازرگانی و بازاریابی و آموزش در زمینه بازرگانی بین الملل، در حال خدمت رسانی به هموطنان گرامی می‌باشد. 

واحد آموزش شرکت فیوچر اسکای با تکیه بر 19 سال تجربه موفق بازرگانی در داخل و خارج از کشور اقدام به برگزاری سمینارها و دوره‌های کوتاه مدت بازرگانی و بازاریابی بین الملل با هدف افرایش توانمندی وارد کنندگان و صادر کنندگان و انتقال تجارب خود به بازرگانانی که به دنبال گسترش بازار خود در دیگر کشورها هستند، می نماید.

ماموریت واحد آموزش

توانمندی و ارتقا مهارت عملی در حوزه تجارت بین الملل برای بازرگانان ایرانی و خدمت رسانی به فعالین این حوزه

چشم انداز واحد آموزش

تبدیل شدن به انتخاب اول مدیران،کارآفرینان، بازرگانان و افراد فعال در حوزه کسب و کار بین الملل ( صادرات و واردات ) در زمینه کسب مهارت تجربی، آموزش و دریافت اطلاعات به روز بازرگانی و تجارت خارجی تا سال 2020 .